Een Hollandse winkel?
Jazeker. Op een heel bijzondere plek. Zoek je een Hollandse fiets, een kapstok of suikerpot? Je kan het kopen... in Tokyo, in de Dutch Industry.
Lezeres Nicky - die al jaren in Japan woont en regelmatig haar foto's met ons deelt - spotte een hippe vintage winkel waar ze orginal Dutch stuff verkopen. Dus heb jij nog een verbandtrommel liggen uit het jaar tang of een kapstok uit de jaren zeventig? Versleep 'm naar Japan, daar willen ze hem graag hebben.
En nou moet jij eens raden wat ze vragen voor die 'Hollandse Kapstok'! (Klik voor de rest op de foto's en uiteraard de kapstok, op READ MORE, wie er het dichts bijzit aan het einde van de dag is de winnaar!)
Hollandse winkel in Tokyo





8 april 2026 - 14:58
€ 40,=
8 april 2026 - 17:13
€50
8 april 2026 - 22:16
95 euro
9 april 2026 - 06:43
Allemaal veul te laag!!!
9 april 2026 - 08:29
Inderdaad veel te laag! Ik had er een heleboel mee moeten nemen in de container 😉 Ze vragen er nml maar liefst 340 Euro voor :-0 !
Voor welke prijs zal zo’n retro kapstok in Nederland bij de kringloop staan?
9 april 2026 - 10:03
Niet! Belachelijk! Ik ga ’n handeltje beginnen!
15 april 2026 - 12:15
Ik heb er precies zo een op zolder staan! Bewaar ‘m in ieder geval tot er iemand naar Japan gaat 🙂